BLOG - ENEA CONSULTING

Prejsť na obsah

GÉNY A DNA NERIADIA NÁŠ ŽIVOT

ENEA CONSULTING
Uverejnený podľa Dr. Jarmila Bakerová v Odporúčané čítanie · 22 Január 2021
 
Bruce H. Lipton, Ph.D., je medzinárodne uznávanou autoritou medzi vedcami, svetoznámy priekopník v oblasti prepájania vedy a duchovného pohľadu na život a vesmír Je jedným z hlavných predstaviteľov Novej biológie. Ako odborník v odbore bunková biológia pôsobil ako pedagóg na lekárskej fakulte Univerzity vo Wisconsine a neskôr sa venoval bádateľskej činnosti na lekárskej fakulte na Stanfordskej univerzite. Je častým hosťom televiznycha rozhlasových relácií, pravidelne sa zúčastńuje ako hlavný rečník na celštátnych a medzinárodných konferenciách.

 

Bruce H. Lipton, Ph.D.. Biológia presvedčenia
Biológia presvedčenia je prelomové dielo v oblasti tzv. Novej biológie. Predstavuje nádejnú syntézu najmodernejšieho výskumu v oblasti bunkovej biológie a kvantovej fyziky. Dokazuje, že môžeme zmeniť naše telo, ak preprogramujeme svoje myslenie. Autor pútavo opisuje mechanizmy, akými bunky prijímajú a spracúvajú informácie. Našu biológiu neriadia gény a DNA - naopak, DNA je riadená signálmi mimo bunky, vrátane energetických odkazov, ktoré vychádzajú z našich pozitívnych aj negatívnych myšlienok.

Bruce H. Lipton, Ph.D.: Biologie víry
Telo aj myseľ možno zmeniť myšlienkami. Autor odhaľuje tajomstvo, ktoré vedci odhalili iba nedávno. Môžeme zmeniť svoju biológiu – teda svoje telo a myseľ – a to vďaka svojmu vedomému správaniu a myšlienkam. To čo nás zásadným spôsobom ovplyvňuje nie je DNA ako bolo doteraz známe, ale je to bunková membrána cez ktorú sa do bunky všetko dostáva: od výživy, liekov až po stresové hormóny. To je teda ten „mozog bunky“, ktorý má pre nás ten zásadný význam. Ak sme v pohode, pozitívne naladení bunky dostávajú všetko potrebné pre svoj rast. Pokiaľ však žijeme v strachu a v strese, bunky strádajú – sú totiž v obrannej pozícii, ktorá im neumožňuje rásť a rozvíjať sa. Autor približuje ako bunky fungujú, vplyv membrány a DNA a dokazuje, že život nie je založený na „materiálnej“ informácii, na hmote, v tomto prípade predstavovanej DNA, ale že ho ovplyvňujú a riadia nehmotné, energetické signály z prostredia mimo bunky. Prestaňme sa teda vyhovárať a začnime myslieť! Už sa nemôžeme vyhovárať, že „to jednoducho máme v rodine“ (obezitu, rakovinu, matematický talent....). Nie sme obeťami zdedených predispozícií. Máme možnosť stať sa v oveľa väčšej miere pánmi svojho života. Zahĺbte sa do detailov tejto knihy....Je to zážitok!
 


Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.
0
0
0
0
0

Návrat na obsah